KATALOG PRODUKTŮ
BUDE VÁS ZAJÍMAT
Klientská linka:
tel.:  +420 6_03 193 647
ICQ: 236-227-162
SKYPE: jituleko
Rychlý nákup
Máte platný katalog Avon?
Můžete zadat kód výrobku.
 
   
Přeji si zasílat informace
o novinkách a slevách.
Zboží z katalogu 17/2017 můžete objednávat do 27.12.2017.
České cukrovinky - poctivé mlsání a Klub Global 3000 pro každého z vás.
Novou Avon Lady bude nyní možné jmenovat již od 15 let.
Staňte se registrovaným zákazníkem a ihned získáte výrobky Avonu se slevou 15%.
Krása a zdraví jdou ruku v ruce. Pokud si vážíte ...
Chcete si uložit, co se Vám líbilo?
Něco málo o vůních a jak vznikají.
mPenize
ZÁKLADNÍ INFORMACE
bannerbanner

Reese Witherspoon a rtěnka Pro-To-Go

Reese Witherspoon a rtěnka Pro-To-Go

Nová báječná rtěnka, kterou podpořila svou tváří americká herečka a modelka Reese Witherspoon. Inovativní balení umožňuje rychlé a perfektní nalíčení. Obsahuje ochranný faktor SPF 15, svůdné barvy a balzám na rty v jedné rtěnce. K dispozici je v 10 nádherných odstínech.

Pro-To-Go ... Ovládejte svůj svět jednou rukou!

banner
bannerinternetový obchod s přírodními produkty

Udělejte všechno pro své zdraví a krásu! Další pomoc najdete v našem internetovém obchodě www.zdravi.org.

banner

AVON - společnost nejen pro ženy

Avon je celosvětovou vedoucí společností přímého prodeje v oblasti kosmetiky. Kosmetiku této společnosti nabízí téměř 5,5 milionu nezávislých kosmetických poradců ve 100 zemích. Známé produktové řady Avonu jsou například Anew, Avon Solutions, Planet Spa, Skin-So-Soft, Avon Color, Color Trend.

Historie firmy se začala psát ke konci 19.století, kdy obchodní cestující s knihami David McConnell začal přidávat ke knihám malý voňavý dárek. Zanedlouho byly jeho vůně žádanější více než samotná literatura, proto v roce 1886 založil svou vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

D. McConnell zjistil, že pro přímý prodej je nejdůležitější osobní kontakt - žena nabízející zboží ženě. Prvním distributorem jeho společnosti byla paní P. F. E. Albee, která se tak stala první Avon Lady. A tak poprvé v historii získaly ženy příležitost stát se finančně nezávislými. Bylo to 34 let před tím, než ženy získaly hlasovací právo. V roce 1929 se na trhu objevila řada výrobků, kterou D. McConnell pojmenoval podle rodiště jednoho ze svých nejoblíbenějších autorů, Williama Shakespeara. Tím byl Stratford-upon-Avon. Název se stal tak populární, že se roku 1939 firma oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Avon v České republice

Společnost Avon ČR, která vznikla v únoru 1991, začala postupně pronikat na český kosmetický trh a rychle se rozrůstala. Pod centrálu v Německu patřil Avon až do léta roku 1998, v současné době je spolu s několika dalšími zeměmi, jako je Polsko, Slovensko, Maďarsko, již řízen v každém státě samostatně. Dnes společnost reprezentuje okolo 100 000 nezávislých Avon Ladies a Avon Gentlemanů, kteří obslouží 5,5 milionu zákazníků. Avon Cosmetics je členem AOP - Asociace osobního prodeje.

Kosmetické výrobky AVON

Produktové řady společnosti Avon zahrnují značky, jako je Anew, Avon Solutions, Color Trend, Advance Techniques, Skin So Soft, Footworks atd. Kompletní sortiment výrobků pro péči o pleť, tělo a vlasy, dekorativní kosmetiku a vůně určené všem věkovým kategoriím žen, mužů a dětí nabízí Avon i v České republice. Také zdejší zákazníci mají možnost výběru výrobků v pohodlí svých domovů a příležitost zdarma získat různé kosmetické rady. Na výrobky Avonu se vztahuje 100% záruka, tzn. že v případě nespokojenosti a ve lhůtě maximálně do tří měsíců jsou zákazníkovi vráceny peníze v plné výši, anebo je výrobek vyměněn.

Patenty společnosti Avon

Středisko výzkumu a vývoje firmy Avon - SKIN CARE LABORATORIES, sídlící v Suffern, New York, se řadí mezi světovou špičku ve svém oboru. Experti z oblasti biochemie, mikrobiologie, toxikologie, dermatologie a klinického testování zde vyvíjejí a testují každoročně více než 600 kosmetických výrobků a vůní. Více než 80 patentů řadí společnost Avon mezi přední světové kosmetické firmy s vlastním výzkumem. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a firma používá aerosoly, které neničí ozon. Minimální trvanlivost všech kosmetických výrobků přesahuje 30 měsíců od data výroby uvedeného na obalu každého výrobku.

Boj proti rakovině prsu

Společnost Avon Cosmetics pomáhá bojovat proti rakovině prsu již 11. rokem a za tuto dobu předala více než 31 milionů korun. Finanční prostředky na tyto aktivity se získávají také z prodeje produktů s růžovou stužkou, které si můžete zakoupit v novém on-line shopu firmy Avon Cosmetics nebo na naší stránce výrobků s růžovou stužkou. Tyto výrobky jsou prodávány bez nároku na provizi. Zakoupením symbolů přispěje na konto Avon proti rakovině prsu opravdu každý. Pro lepší představu: koupí symbolu v hodnotě 200 Kč přispějete například na 1 hodinu chodu Avon Linky proti rakovině prsu.

Pomozte nám bojovat s rakovinou prsu!
Více informací naleznete na www.zdravaprsa.cz

Provozovatel webu prohlašuje, že AVON-STYL.LAGARTO.CZ není oficiální stránka ani e-shop společnosti AVON COSMETICS, spol. s r.o., držitele ochranné známky AVON.
Oficiální stránky AVON COSMETICS naleznete ZDE
.
created by Canimambo & Cogito - tvorba stránek 8/2008 | xhtml | css |